1991 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini de burada tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamladı. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü'nde tezli yüksek lisansına devam etmektedir.

Ahenk Çocuk’un yanı sıra Sadece Psikoloji ve Usturlab Eğitim, Danışmanlık ve Organizasyon'da klinik psikolog olarak görev yapmaktadır. Küttab Eğitim Kurumu'nda psikolojik danışman olarak çalışmaktadır. Ek olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan adlı çocuk dizisine pedagojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır  

Ayrıca Çorbada Tuzun Olsun Derneği’nde çocuklar için projeler üreten ekiplerin bir parçası olarak gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. Bir yandan da Şehir Mezunlar Derneğinetim Kurulu'nda Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Bu çalışmaların yanı sıra, ebeveynleri bilgilendirmeye yönelik ücretsiz seminerler ve bir tür hobi olarak vakit buldukça fotoğraf ve video ile ilgili çocuk atölyeleri düzenlemekten keyif alan "sosyal bir psikolog" olarak çalışmalarına Başakşehir, Beykoz, Beyoğlu, Dragos, Fatih, Florya ve Üsküdar’da devam etmektedir.

Aldığıitimler ve süpervizyonlar ile kendini oyun terapisi alanında geliştirmekte ve Deneyimsel Oyun Terapisi alanında uzmanlaşmayı planlamaktadır.

Katıldığı Eğitimler
Deneyimsel Oyun Terapisi I - Nilüfer Devecigil
Oyun Terapisine Giriş - Mehmet Teber
Çocuklarla İlk Görüşme Eğitimi - Mehmet Teber
Çocuk Psikolojisi Eğitimi - Mehmet Teber
Çocuk Psikopatolojisi Eğitimi - Mehmet Teber
Çocuk, Bağlanma ve Bağlanma Bozuklukları Eğitimi - Mehmet Teber
Temel Pedagoji Eğitimi - Banu Yaşar & Mehmet Teber
Virginia Satir Aile Terapisi - Patricia Bragg
Çocuk Değerlendirme Paket Eğitimi - Türk Psikologlar Derneği
Psikodiagnostik Testler Eğitimi - Üsküdar Üniversitesi

Yorum Gönder